0
Kontakt
Social
Przewiń stronę

co ponad to...

granice naszych możliwości są tylko tam gdzie sami je sobie postawimy!

Przewiń stronę

Pozostałe usługi

Poza fotografią i filmem w róznym zakresie, oferuję też swoje doświadczenie i kontakty jakie zdobyłem przez lata pracy w branży reklamowej. Co konkretnie? O tym niżej...

PROJEKTOWANIE GRAFICZNE

Od lat zajmuję się projektowaniem oraz przygotowaniem materiałów do druku. W związku z tym zapraszam do skorzystania z oferty, która obejmuje wszystko od prostych prac typu wizytówki, przez kalenarze w każdej formie i dowolnym kształcie, po złożone materiały tj. foldery czy katalogi.
Moja praca nad grafiką cechuje się braniem z góry pod wzgląd formy i zastosowania produktu końcowego, dzięki czemu unikamy późniejszych niespodzianek.

DRUK

Posiadam własną bazę sprawdzonych drukarni i introligatorni rozlokowanych na terenie całej Polski. Razem jesteśmy w stanie wydrukować wpszystko i na wszystkim (offset, cyfra, sito, tampodruk... co tylko przyjdzie do głowy). Mogą być to zarówno projekty przygotowane przeze mnie (pkt. wyżej), jak i dostarczone materiały. Cechą charakterystyczną druku za moim pośrednictwem jest jakość oraz jej stosunek do ceny, do których przykładam największą wagę. Ponad to w gratisie otrzymacie Państwo moją dobrą radę w kontekście tego, co sprawdzi się najlepiej pod dane zastosowanie.

WSPARCIE MERYTORYCZNE

W wielkim skrócie, jest to doradztwo z zakresu poligrafii, fotografii, oraz szeroko pojętych zagadnień marketingowych. Wrzucam tutaj całą wiedzę, doświadczenie oraz kontakty jakie udało mi się zdobyć przez kilkanaście lat pracy w branży. Mozecie Państwo traktować to jako współpracę z agencją reklamową w postaci jednego gościa z branżowym ADHD. Ten punkt czesto jest bonusem do całej reszty prac jakie realizuję - nic mnie tak nie denerwuje jak marnowanie środków, w sytuacji gdzie można było tego uniknąć przez delikatne zmiany lub alternatywne działania.

DZIAŁALNOŚĆ CHARYTATYWNA

W miarę dostępnego czasu, staram się wspierać ciekawe inicjatywy charytatywne. Jest jeden warunek - muszę złapać zajawkę.
Więcej o przeczytać można tutaj: POMAGAM POMAGAĆ