0
Kontakt
Social
Przewiń stronę

Bez
Kompromisów!

Zakładam że duże wydruki zdjęć mają robić wrażenie, dlatego nie uznaję na tym polu niczego co odbiega od topowych rozwiązań! Jak drukować to tak by odbiorcę zachwycało nie tylko zdjęcie, ale sama jego forma!

Przewiń stronę

Wydruki zdjęć w najwyższej możliwej jakości!

Co wyróżnia zdjęcia drukowane za moim pośrednictwem?

Jakość wydruku! Nie widzę tutaj pola do szukania oszczędności, w związku z tym od lat korzystam z usług sprawdzonej drukarni, która pracuje na najwyższej klasy papierach fotograficznych oraz maszynach umożliwiających druk 12 kolorami (przeciętne wydruki drukowane są na maszynach 4-6 kolorowych). Poza ilością kolorów, w grę wchodzi również rozdzielczość oraz doświadczenie w druku art - wszystko to daje efekt o jaki trudno na rynku.

Poniżej prezntuję Państwu opcje wydruków zdjęć z mojego archiwum, przykładowe ceny oraz zasady zakupu.
Zapraszam do lektury i skorzystania z oferty.

DLA FIRM

Firmom oferuję zarówno wydruk jak i zakup licencji na wykorzystanie zdjęć. Mogą to być formaty cyfrowe do późniejszego wydruku lub wykorzystania w internecie.
W obu przypadkach istnieje opcja przygotowania pod wydruk na konkretnych maszynach, z proofem lub bez etc.

DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH

W związku z sytuacjami, gdzie znajdywałem swoje zdjęcia w dużych rozdzilczościach udostepniane na różnych portalach i problemami z namierzeniem źródła pochodzenia, dla klientów indywidualnych oferuję wyłącznie opcję wydruku zdjęć - nie ma możliwości zakupu samego pliku.
Plusem tego rozwiązania jest to, że nie musicie się Państwo martwić o jakść druku czy przygotowanie pliku, wszystko zostanie wykonane na topowych materiałach i w sposób dostoowany do konkretnej maszyny/papieru.

OPCJE DRUKU

Opcji wydruku mamy kilkanaście, ograniczyłem je do tych najpopularniejszych. Do wyboru są konfiguracje takie jak:

Papier:
- perła: papier fotograficzny FineArt o powszechnie znanej strukturze. Jest to uniwersalne podłoże, na którym dobrze wygląda każde zdjęcie.
- matt: Papier matowy nadaje głębi obrazowi i uwypukla detale. Prezentacja zdjęcia na takim papierze ma największy sens w sytuacji gdzie nie jest on zabezpieczony szybą - bardzo dobrze sprawdza się tutaj podklejenie na piankę. Należy pamiętać iż wydruk jest delikatny, a dotknięcie tłustym palcem może pozostawić ślady trudne lub niemożliwe do usunięcia. Dlatego też nie polecam tego papieru w miejsca narażone na ciekawskie "macu macu", do którego jakość druku i podłoże bez wątpienia kusi.
- płótno: czyli fotoobraz. Istnieje możliwość dodatkowego zabezpieczenia wydruku lakierem bezbarwnym, co dodatkowo ożywia kolory i sprawia wrażenie faktycznie malowanego obrazka.

Podłoże:
- pianka: moja ulubiona forma. Jest estetyczna i lekka, co umożliwia bezproblemowy montaż zdjęć choćby za pomocą rzepów. Należy uważać na uszkodzenia mechaniczne takie jak ściskanie - nie posiada pamięci kształtu więc wgniecenie pozostanie z nami na zawsze.
Występuje w dwóch grubościach (5mm i 10mm) oraz dwóch kolorach (biały i czarny).
- krosno: system montażu wydruków na płótnie, czyli drewniana rama na którą naciągnięta jest grafika. Bez wątpienia fotoobrazy są najbardziej odporną na uszkodzenia formą wydruku jakie oferuję.
- brak: sam wydruk zdjęcia na wybranym papierze. Sprawdzi się w sytuacji w której chcemy by zdjęcie wylądowało finalnie w ramce, antyramie lub zostało naklejone bezpośrednio na jakąś powierzchnię. Jest to najlepsze rozwiązanie dla prac, które zawisnąć mają w ryzykownym dla wydruku środowisku.

Maksymalne wymiary wydruków:
- papier foto: 110cm szerokości, długość do kilkunastu metrów;
- płótno: do 100cm szerokości, długość do kilkunastu metrów;
- pianka: 100 x 150cm (są to maksymalne wymiary pianki 10mm, a tym samym największy format pojedynczego zdjęcia na nią podklejonego);

Papiery z linni FineArt oraz wydruki pigmentowe realizowane na 12-kolorowej maszynie Canon LUCIA Pro oraz Canon imagePROGRAF PRO-4000 gwarantują zachowanie wyrazistości kolorów i odporność prac na promieniowanie UV nawet do 200 lat! Poza kolorem używane są tez pigmenty szare, dzięki którym wydruki czarno-białe charakteryzują się perfekcyjnym oddaniem przejść i tonów. Jest to nieosiągalne dla zwykłych ploterów i drukarek. Zazwyczaj osoby raz korzystające z tej technologii, niewyobrażają sobie drukowania dużych prac innymi technologiami.

PRZYKŁADOWE CENY

Państwo decydujecie o wymiarze drukownych zdjęć, w związku z tym poniżej podaję kilka opcji dla jednego fromatu w różnych konfiguracjach. W celu wyceny konkretengo wydruku proszę o kontakt.

Format wydruku 70cm x 100cm
- perła: 155 PLN
- matt: 190 PLN
- płótno + krosno: 305 PLN


- pianka 5mm: 105 PLN
- pianka 10mm: 120 PLN


Do powyższych cen należy doliczyć 60zł za samo zdjęcie oraz ewentualne koszty wysyłki (do ustalenia indywidualnie).
Ceny zdjęć dla firm i na użytek komercyjny ustalane są indywidualnie, w zależności od formy oraz zakresu wykorzystania. Koszty wydruku są takie jak powyżej, przy większych zamówieniach istnieje możliwość negocjacji ceny.

JAK ZAMÓWIĆ

Szczegóły zamówień ustalene są indywidualnie. Proszę o kontakt celem doprecyzowania co i jak będziemy drukować.
Większość zdjęć dostępnych do druku można zobczyć w moim portfolio lub na tosemowym FB, w najbliższym czasie postaram się zebrać zdjęcia z możliwością druku w bardziej przystępnej formie i z podziałem na kategorie - link zostanie umieszczony tutaj.

38.